Dôležité upozornenie pre všetkých našich slovenských priaznivcov!

Môže sa stať, že váš prehliadač automaticky prekladá obsah našej stránky do slovenčiny.

Bohužiaľ, tento automatický preklad nemusí vždy presne zachytiť pôvodný význam našich textov.

Odporúčame ponechať si pôvodný jazyk – češtinu. Ďakujeme za pochopenie.

Origami dort

Staňte se mistry na tvorbu luxusních dortů v japonském origami stylu.

Zavřete oči a ponořte se s námi do vzdálené exotiky.

Cítíte vůni rozkvetlých sakur? Slyšíte tóny ladného šamisenu? Vidíte ty nádherné tvary origami?

Japonsko je země plná nevšední krásy. A vy ji teď můžete přenést i do svého cukrářského umění. Naučte se s námi tvořit úžasné dorty s origami zdobením a vaflovými květy.

Připravili jsme pro vás nový cukrářský kurz,

kde navíc dostanete zcela výjimečné BONUSY hodnotě 2970 Kč! Nechte se překvapit.

Přístup k videím máte napořád.

Sledovat videa můžete kdykoliv a odkudkoliv.

Učte se od mistrů v oboru

Online kurzem vás provede vaše oblíbená dortová královna Bára z Cake Baru. Vanda ze Sladkého mámení vás naučí dva úžasné krémy.

Navíc se k nim připojil nejlepší československý origamista

Ondřej Cibulka z Origamido.cz.

Proč je origami kurz přesně pro vás?

Naučíte se:

• Vytvořit celý dvoupatrový dort.
  • Poskládat origami šablony (2 varianty). Bez nutnosti investovat ani v budoucnosti do drahých 3D forem.
  • Upéct výborný kokosový korpus.
  • Vyrobit smetanovou náplň s bílou čokoládou a kokosem.
  • Vytvořit domácí křupavou sušenku v kombinaci se sekanými mandličkami.
  • Namíchat ideální konzistenci ganache a krému pro tuto techniku.
  • Udělat hladkou origami strukturu z ganache a strukturu s betonovým efektem z krému.
  • Dosáhnout ostrých hran.
  • Zkompletovat celý dort.
  • Vyrobit dekoraci z vaflového papíru v podobě květin.
  • BONUS - naučíte se vytvořit korejský krém
  • BONUS - naučíte se vytvořit australský krém

Kurz je vhodný pro domácí i profesionální cukrářky a cukráře. Zvládnou ho ale i úplní začátečníci.

Provedeme vás krok za krokem. Všechno si pořádně vysvětlíme, ukážeme a procvičíme. Dort vyrobíte i v domácích podmínkách. Bez nutnosti investovat ani v budoucnosti do drahých 3D forem.

Tak neváhejte a objednejte si kurz origami dortu ještě dnes.

Cena je 3370 Kč (135 eur)

vč. dvou bonusů

Podívejte se, jaké krásné dorty můžete s touto technikou vytvářet. Nechte se inspirovat výtvory z celého světa.

Origami dort oslní každého. Rodinu a přátele na oslavě narozenin, hosty v kavárně i klienty, pro které pečete. Užaslé pohledy nad vaším sladkým výtvorem toho budou důkazem.

Pronikněte s námi do technik japonského umění origami a spojte je s tím, co milujete. S tímto kurzem posunete své cukrářské dovednosti na vyšší úroveň.

Tak si ho nenechte utéct.

Kdo za kurzem stojí?

Vanda Pálková je hlavní tváří značky Sladké mámení – revoluce ve zdobení od roku 2016 a také stojí za projektem cukrářskeho klubu.

Zastřešuje celý tým lidí, který vytváří pro klienty v České republice a na Slovensku kvalitní cukrářské vzdělání.

Je propagátorka zdobení krémem, autorka luxusní cukrářské sady BE FINEST na květinkové zdobení. Osobně vyškolila téměř 600 zájemců o zdobení krémem.

S týmem dalších profesionálů z České republiky a ze Slovenska vytvořili přes 700 výukových videí. Kurzy již absolvovalo více než šest tisíc lidí.

Bára Cetkovská, v České republice a na Slovensku vystupuje od roku 2018 pod značkou CakeBar.cz.

V roce 2018 si otevřela vlastní cukrářskou provozovnu.

Miluje pečení a zdobení a vždy se snaží dosáhnout takového dortu, který nejen chutná skvěle, ale vyjadřuje i kreativitu a sedí dle zadání klienta.

Tráví stovky hodin testováním mnoha technik... Dokud to není perfektní.

S Bárou se potkáte v online kurzech Malovaný piškot, Sametový efekt, Ultra čoko tartaletka, Rybičkový dort, Origami dort.

Ondřej Cibulka, v České republice a na Slovensku vystupuje od roku 2006 pod značkou Origamido.cz.

Ondřej je guru papírových skládaček, které se staly fenoménem po celém světě. Je mistrem origami technik. Pod jeho rukama vznikají tradiční modely i náročné moderní tvary. Je také autorem řady knih. A naučí vás skládat ty nejkrásnější šablony pro zdobení vašich dortů.

Malá ukázka, co vše Bára vytváří

Malá ukázka, co vše Ondřej vytváří

Přístup k videím máte už na celý život.

Jaké další BONUSY ke kurzu dostanete

1. bonus - přístup do uzavřené podpůrné FB skupiny

2. bonus - sleva na nákup výrobků u společnosti Pastry.cz

3. bonus - sleva na nákup výrobků u společnosti LK store

4. bonus - sleva na nákup výrobků u společnosti PhotoTools.cz

5. bonus - sleva na nákup profi dortových podložek u společnosti Podložky.cz

6. bonus - sleva na nákup výrobků u společnosti Pastrymarket.sk

7. bonus - pro všechny, kteří kurz úspěšně zvládnou, máme připravený certifikát

Zaujal vás kurz a rádi byste ho věnovali jako dárek? Napište si o poukaz.

Přístup k videím máte už na celý život.

Zajímá vás více? Napadají vás další otázky?

Tady jsou ty, na které se nás nejčastěji ptáte.

Hned po vyplnění objednávky vám do e-mailu přijde zálohová faktura. Kurz zaplatíte například bankovním převodem nebo platební kartou.

Po uhrazení objednávky vám automaticky přijdou přístupy do členské sekce, kde najdete všechny videa. Od této doby máte k nim trvalý přistup.

Počítač nebo tablet nebo mobil, stačí vám jen přístup na internet a pak vaše heslo do členské sekce, ktere vám pošleme.

Na celý život. Máte neomezený přístup 7 dní v týdnu 24 hodin. Kdy vy máte čas a chuť se tomu věnovat.

Ano, videa jsou natočena tak, abyste viděli úplně vše, v detailu. Zvlánou to jak úplní začátečníci, tak pokročilí.

To je jasné, budeme pro vás k dispozici ve FB skupině.

Ano. Nafotíte všechny postupy, které jsme vás v kurzu naučili. Vyfotíte celý postup přípravy a fotky nám pošlete. My vám dáme zpětnou vazbu.

Ano, jsou pro vás nachystané zajímavé ceny. 🙂